Nový e-shop Fruitisimo s rozvozem v PRAZE a BRNĚ. Dnes objednej a my objednávky zítra čerstvě vyrobíme a rozvezeme k tobě!

#VITAMÍNOVÁ INJEKCE

banner_1900x700_vitaminova_injekce

Lékaři, zdravotní sestry, policisté, hasiči a další....každodenní hrdinové, kteří jsou aktuálně v první linii s bojem proti viru Covid-19.

Náš nový projekt #vitaminovainjekce již od pondělí 16. 3. pomáhá právě těmto jedincům, kteří aktuálně makají za nás všechny. 

Za posledních pár dní stovky čerstvých ovocných a zeleninových freshů vykouzlily (i přes roušku) mnoho úsměvů a s Tvou pomocí jich může být ještě více! Mrkni na náš nový projekt #vitaminovainjekce pro lékaře, zdravotní sestry, policisty a hasiče!

Pro všechny, kteří jsou teď v 1. linii boje a válčí se zákeřným virem Covid-19. 

#spolutozvladnem #hithit 

Zapoj se do projektu s námi: https://www.hithit.com/vitaminovainjekce

Návrh bez názvu (9)

Jak to začalo a proč to děláme?

Již od pondělí 16.3. se snažíme pomoci. Za první týden jsme doručili stovky "VITAMÍNOVÝCH INJEKCÍ" v podobě čerstvě odšťavněných drinků (např. pro FN Motol a IKEM). Chceme rozvážet větší množství a Ty nám s tím teď můžeš pomoci. Fruitisimo zavřelo většinu svých prodejen a rezervy na provoz se nám tenčí. Garancí naší společnosti však stále zůstává úsměv zdarma, který je v současné situaci přes roušku mnohem složitejší. Reakce zdravotníků nás jednoznačně utvrzují v tom, že naše #vitaminoveinjekce dělají ohromnou radost, mají smysl a musíme pokračovat! Čím více ovoce odšťavníme, tím více úsměvů (i pod rouškou) vykouzlíme!

Co je náš cíl?

Vitamíny = energie, imunita, zdraví… to platilo vždy a aktuálně to platí dvojnásob. Každých 100 Kč, které vybereme, použijeme na výrobu a doručení 0,5l čerstvé ovocné šťávy #vitaminoveinjekce pro lékaře, zdravotní sestry, policisty a hasiče! Pro všechny, kteří jsou teď v 1. linii boje a válčí se zákeřným virem Covid-19.

Detaily

Našimi cíli je podpořit co nejvíce zdravotnického a záchranářského personálu a s Tvou pomocí dokážeme rozdat #vitaminoveinjekce mnohem častěji!

  • #vitaminovainjekce pro 5 000 zdravotníků či záchranářů -> 500 000 Kč
  • #vitaminovainjekce pro 10 000 zdravotníků či záchranářů -> 1 000 000 Kč
  • #vitaminovainjekce pro 15 000 zdravotníků či záchranářů -> 1 500 000 Kč

Kdo jsme?

Fruitisimo je nejovocnější bar ve Tvém okolí a navzdory italsky znějícímu názvu je to česká firma, kterou se svým společníkem v roce 2003 založil Honza Hummel.

vitaminovainjekce