V Praze a Brně doprava zdarma. Dnes objednej a my objednávky zítra čerstvě vyrobíme a rozvezeme k tobě!

Nejčastější dotazy

1. Jak služba FRUITISIMO ROZVOZ funguje?

Čerstvě, jinak to neumíme :) Objednávky shromažďujeme denně 0:00 – 24:00, druhý den ráno rozdělíme trasy, kurýry a časy doručení. V průběhu dne čerstvě vyrábíme, „vyšťavíme“ ovoce a zeleninu a jedeme! Výroba je soustředěna do naší vlastní „centrální kuchyně“, která zaručuje 100 % hygienických norem a standardů. Kurýři jsou vybaveni rouškami či respirátory a instruováni k bezpečnému a bezkontaktnímu předání zásilek (viz otázky 6 a 7). Platby jsou možné pouze on-line přímo na tomto e-shopu, nikoliv při předání.

2. Kam doručujeme?

Momentálně jsme schopni našimi vlastními kurýry pokrýt území hl.m. Praha, Kladna a Brna. Intenzivně pracujeme na spuštění širší oblasti pokrytí a dalších městech.

3. Kdy doručujeme?

Můžeš si vybrat mezi 2 časovými intervaly: 9-14 h nebo 14-18 h a my ti objednávku doručíme hned druhý den. V den doručení ti ráno přijde SMS a email s odkazem, prostřednictvím kterého můžeš kurýra sledovat a zároveň se na něm dozvíš přesný čas doručení.

4. Je možné objednávku upravit / změnit / zrušit po jejím odeslání?

Objednávky shromažďujeme každý den do půlnoci, do tohoto času je možné objednávky upravovat, měnit nebo stornovat. Toto vše je možné provádět písemně na shop@fruitisimo.cz. 

5. Mám problém s on-line platbou 

Stačí napsat na shop@fruitisimo.cz a do předmětu ideálně uvést „problém platba“. Pokusíme se to řešit co nejrychleji a na email reagovat. 

6. Jak funguje předání zásilky s kurýrem?

Zdraví našich zaměstnanců resp. nás všech je pro nás prioritou č. 1. Systém předání objednávek aktuálně funguje takto: Kurýr, jakmile dorazí na adresu doručení, kontaktuje zákazníka telefonicky. Objednávku připraví ke dveřím či vchodu a ve vzdálenosti min. 4 metrů vyčká, než si ji zákazník převezme.

7. Co se stane, pokud si od kurýra v danou chvíli nemohu zásilku převzít?

Pokud je zákazník v danou chvíli nedostupný na telefonu, nebo není přítomen na uvedené adrese doručení, kurýr objednávku zanechá u dveří či vchodu a SMS zprávou informuje zákazníka, že jeho zásilka byla doručena a čeká na vyzvednutí u jeho dveří či vchodu. Kurýři se z kapacitních důvodů nemohou pokoušet opakovaně zákazníka kontaktovat, déle čekat nebo dovézt zásilku v jiném čase. Děkujeme v tomto směru za shovívavost a pochopení.

8. Funguje v rámci služby fruitisimo-rozvoz.cz i věrnostní klub Fruitisimo či jiné výhody jako slevové kódy nebo vouchery?

Bohužel zatím ne. Aktuálně není možné čerpat výhody členů klubu Fruitisimo nebo jiné výhody (vouchery či slevy), které jsou určeny pro uplatnění v kamenný prodejnách.

9. Je možné individuálně upravovat složení drinků či jiných produktů na e-shopu?

Požadavky na individuální úpravy složení jednotlivých produktů je možné vepsat do poznámky k objednávce. Budeme se maximálně snažit vyhovět individuálním požadavkům. V současné chvíli však není možné toto 100 % zaručit. Pokud si přeješ ze složení odstranit položku, na kterou máš např. alergii či intoleranci, raději rovnou zvol produkt, který takovou složku neobsahuje. 

10. Co když mi přijde drink, který vypadá, že je pod míru?

Vitamínové drinky připravujeme čerstvě z ovoce a zeleniny. Přirozeným efektem jejich přípravy je „pěnivost“ (běžně 10-15 % objemu). Proto máme speciální Fruitisimo lahve, jejichž objem je 0,6l. 1 dcl objemu lahve navíc je právě kvůli pěnivosti. Díky tomu stále dostaneš objednaný objem 0,5 l nápoje, avšak lahev nemusí vypadat zcela plně. Než se na nás začneš zlobit, prosím mrkni na rysku, kterou najdeš na straně lahvičky. Rysek je na lahvičce celkem 5 a správnou míru určuje ta poslední :).

11. jak rychle musím drinky spotřebovat? jak je uchovávat?

Čím DŘÍV si drink vypiješ, tím VÍC ti bude chutnat. Ale nezapomeň lahvičku s drinkem PROTŘEPAT. A co ta PĚNA? Pěna vzniká mixováním a je tedy součástí našich drinků. A aby se tvůj drink do lahvičky vešel se vším všudy (tedy i s pěnou :-), tak jsme lahvičky zvětšili a jejich objem je nyní 0,6 l.

Spotřebujte do 24 hodin od data a času výroby. Skladujte v teplotě 2-6°C mimo sluneční záření. 

Díky! a NA ZDRAVÍ!

Tým Fruitisimo